بهار... بهار ... بهار

سلام

فکر کنم همه با این که بهار واقعا زیباست موافقن.

طراوتی که تو بهار مخصوصا تو فروردین و اردیبهشت هستش رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم .طوری که میخوام این طراوت رو ، این سبزی سبزه ها و برگای کوچولویی رو که تازه جونه زده رو یجا با هم قورت بدم به خودم منتقل کنم .

امروز مثل چند روز پیش باز هم از سرویس جا موندم ( به قول داداشم بازم مدرسم دیر شد ) و مجبور شدم با ماشین بیام شرکت . منم که عاشق طبیعت و شکوفه و ... خلاصه انداختم از یه جاده ای اومدم که پر از باغ و شکوفه هستش . حیف که فرصت نداشتم وگرنه می ایستادم و چند تا عکس از  شکوفه ها میگرفتم .

 فرض کنید یکی در میون شکوفه سفید کوچولو بود و بوته های سبز . دیگه داشتم دیونه میشدم از این هم زیبایی .هوا هم که  مه گرفته بود و خنک ...اگه بدونین چی بود .

همیشه خدا رو شکر میکنم که متولد فروردین هستم . چون زیباترین ماه تو زیباترین فصل خداست .

البته من نسبت به ماه های دیگه هم احساساتی میشم . مخصوصا تو پائیز و راه رفتن روی برگای رنگارنگش ... ولی خوب تو این فصل خصوصا تو این ماه به اوج احساسم میرسم .

 

همیشه بهاری باشین ... سبز و پر از شکوفه

/ 2 نظر / 19 بازدید
بشینا

سلام شهرههههههههه وای خیلی قشنگ نوشتی خیلی خیلی منم عاشق شکوفه هام دیدی نگاشون که می کنی انگار داری یه فرشته کوچولو میبینی ؟‌ قربونت بشم [ماچ]

یه دوست

سلام امیدوارم با این فصل بهار دلت هم بهاری شده باشه و با تمام وجود احساس سرزندگی و شادابی کنی. بی معرفت دلم تنگیده واسط .